ČSCH ZO chovatelů koček Praha 8 Vás co nejsrdečněji zve na

Spring Star Show Praha 2020

Mezinárodní propagační výstava koček

21. - 22. 3. 2020
Informace pro návštěvníky Výstava na facebooku

Milí návštěvníci a vystavovatelé,

na základě mimořádného opatření MZ ČR jsme nuceni zrušit konání naší propagační výstavy v původním plánovaném termínu. Nemusíte se bát, o výstavu nepřijdete. O náhradním termínu jednáme a budeme Vás s výsledky neprodleně informovat.

Věříme, že se rádi zúčastníte i v novém termínu.


 Nová registrace

Místo konání
TOP Hotel Praha

Blažimská 1781/4
Praha 4 - Chodov
149 00
Hotel diplomat Mapa

Termín
Sobota 21. 3. 2020 9:30 - 17:00
Neděle 22. 3. 2020 9:30 - 16:00

O výstavě

Cílem naší výstavy je seznámení široké veřejnosti s plemeny koček a propagace chovu koček s průkazem původu. Proč se zúčastnit propagační výstavy? Chceme zkusit udělat výstavu trochu jinak, tentokrát ne pro nás chovatele a tituly, ale více otevřenou směrem k návštěvníkům. Pražská výstava v hotelu Diplomat má dlouhodobě nejvyšší návštěvnost ze všech výstav a proto věříme, že si svoje diváky najde a že i pro Vás může být zajímavá.

Rádi byste návštěvníkům a veřejnosti dali vědět jaké plemeno koček je to vaše a proč je pro vás tím NEJ? Chtěli byste zviditelnit váš chov a chovatelskou stanici? Máte nebo budete mít v nejbližší době koata a chtěli byste to dát vědět? V rámci výstavy bude prostor pro všechny chovatelské stanice svoje kočky předvést a představit svoji chovatelskou stanici. Všechny kočky mohou mít údaje o majiteli nebo chovatelské stanici přímo u jména kočky v katalogu a to zcela zdarma v rámci klecného. Během obou dnů bude v sálech probíhat video prezentace plemen, kde i vaše kočky mohou být představeny, také v ceně klecného.


Na naší výstavě vyhrávají všichni

Máte doma kočku, která si výstavy opravdu užívá? Nepotřebujete výstavní tituly, ale přesto se chcete pochlubit kočkou ve výstavní kondici? Je vaše kočka povahově naprosto výjimečná, ale neberete ji na výstavy, protože má drobnou estetickou chybičku? Chcete zažít pohodovou výstavu bez stresu z výsledku? Chcete se sejít s ostatními chovateli, zúčastnit se odborných přednášek, nakoupit chovatelské potřeby? Závěrem každého dne se koná soutěž jednotlivých plemen, o vítězích rozhodují diváci.

Chcete konzultovat svůj chov s odborníkem? V sobotu i v neděli budou přítomni mezinárodní posuzovatelé jednotlivých plemen a poradci chovu, k dispozici pro vaše otázky nebo jen obyčejné popovídání si o kočkách, tentokrát bez spěchu a stresu. Máte rádi kontakt s návštěvníky, chcete se podělit o radost z chovatelství? Má vaše kočka ráda obdiv a kontakt?

Na výstavě jsou vítány všechny kočky s PP a kastrované domácí kočky a to nejen z FIFe, ale všech organizací.


Přijďte, těšíme se na vás!


Klecné
První kočka 1 den/oba dny200 Kč/300 Kč
Druhá kočka 1 den/oba dny100 Kč/100 Kč
Třetí a další kočkaZDARMA
Příplatek za dvouklec50 Kč/den

Plat klecného je možný vkladem a převodem na účet ZO: 2601574017/2010 nejpozději do 16.3. Uveďte variabilní symbol , který zde uvidíte po přihlášení, jinak nelze platbu identifikovat! Do zprávy pro příjemce uveďte jméno vystavovatele.

Při platbě v hotovosti při přejímce nebo nutnosti telefonického ověření chybně uvedených údajů bude účtován příplatek 50,-Kč.

Storno přihlášek je možné pouze do data uzávěrky, přihláška bude přijata až po úhradě klecného.

Pokud neobdržíte potvrzení o přijetí do 3 dnů před výstavou, ověřte si prosím, zda jsme Vaši přihlášku dostali!


Veterinární podmínky a přejímka

Veterinární přejímka se koná oba dny od 8:00 do 9:00

Všechny vystavované kočky musí být v imunitě proti panleukopenii a komplexu kočičí rýmy podle druhu použité vakcíny, jejíž dobu platnosti uvádí vakcinující veterinární lékař v očkovacím průkazu, očkování nebo přeočkování musí být provedeno nejpozději 15 dnů před konáním výstavy. Kočky trvale chované v ČR nemusí být očkovány proti vzteklině. Všechny kočky musí být zdravé a bez parazitů, s ostříhanými drápky. Bílá zvířata musí mít atest, že nejsou hluchá.


Přihlášky a uzávěrka

Přihlašovat se lze od 24.2. do 16.3. nebo do naplnění kapacity sálu.


Letošní speciality a služby vystavovatelům

Všichni vystavovatelé mají k dispozici židle ke klecím a stolům a mohou mít zdarma uveden kontakt na jejich CHS v Průvodci výstavou. V neděli putovní pohár pro vítěze výstavy

Tradičně letos budou ocenění všichni mladí chovatelé, kteří budou vystavovat své kočky.


Kontakty
Přihlášky Vlastimil Jura prihlasky@starshow.eu +420 777 864 884
Prodejci Lucie Šlancová prodejci@starshow.eu +420 773 550 255
Media a PR Vlastimil Jura v.jura@email.cz +420 777 864 884