ČSCH ZO chovatelů koček Praha 8 Vás co nejsrdečněji zve na

Spring Star Show Praha 2018

Mezinárodní propagační výstava koček

10. - 11. 3. 2018
Informace pro návštěvníky Výstava na facebooku
Potvrzení o přihláškách bylo odesláno na Váš registrační email. V případě, že jste email neobdrželi, nebo jsou v něm nesprávné údaje, napište nám prosím na prihlasky@starshow.eu

 Nová registrace

Místo konání
Kongresové centrum Top hotelu Praha

Blažimská 1781/4
Praha 4 - Chodov
149 00

Parkování autem za 140,-/den
Hotel diplomat Mapa

Termín
Sobota 10. 3. 2018 9:30 - 17:00
Neděle 11. 3. 2018 9:30 - 16:00

O výstavě

Cílem naší výstavy je seznámení široké veřejnosti s plemeny koček a propagace chovu koček s průkazem původu. Proč se zúčastnit propagační výstavy? Chceme zkusit udělat výstavu trochu jinak, tentokrát ne pro nás chovatele a tituly, ale více otevřenou směrem k návštěvníkům. Pražská výstava v hotelu Diplomat má dlouhodobě nejvyšší návštěvnost ze všech výstav a proto věříme, že si svoje diváky najde a že i pro Vás může být zajímavá.

Rádi byste návštěvníkům a veřejnosti dali vědět jaké plemeno koček je to vaše a proč je pro vás tím NEJ? Chtěli byste zviditelnit váš chov a chovatelskou stanici? Máte nebo budete mít v nejbližší době koata a chtěli byste to dát vědět? V rámci výstavy bude prostor pro všechny chovatelské stanice svoje kočky předvést a představit svoji chovatelskou stanici. Všechny kočky mohou mít údaje o majiteli nebo chovatelské stanici přímo u jména kočky v katalogu a to zcela zdarma v rámci klecného. Během obou dnů bude v sálech probíhat video prezentace plemen, kde i vaše kočky mohou být představeny, také v ceně klecného.


Na naší výstavě vyhrávají všichni

Máte doma kočku, která si výstavy opravdu užívá? Nepotřebujete výstavní tituly, ale přesto se chcete pochlubit kočkou ve výstavní kondici? Je vaše kočka povahově naprosto výjimečná, ale neberete ji na výstavy, protože má drobnou estetickou chybičku? Chcete zažít pohodovou výstavu bez stresu z výsledku? Chcete se sejít s ostatními chovateli, zúčastnit se odborných přednášek, nakoupit chovatelské potřeby? Závěrem každého dne se koná soutěž jednotlivých plemen, o vítězích rozhodují diváci.

Chcete konzultovat svůj chov s odborníkem? V sobotu i v neděli budou přítomni mezinárodní posuzovatelé jednotlivých plemen a poradci chovu, k dispozici pro vaše otázky nebo jen obyčejné popovídání si o kočkách, tentokrát bez spěchu a stresu. Máte rádi kontakt s návštěvníky, chcete se podělit o radost z chovatelství? Má vaše kočka ráda obdiv a kontakt?

Na výstavě jsou vítány všechny kočky s PP a kastrované domácí kočky a to nejen z FIFe, ale všech organizací.


Přijďte, těšíme se na vás!


Klecné
První kočka 1 den/oba dny200 Kč/300 Kč
Druhá kočka 1 den/oba dny100 Kč/100 Kč
Třetí a další kočkaZDARMA
Příplatek za dvouklec50 Kč/den

Plat klecného je možný vkladem a převodem na účet ZO: 258612848/0300 nejpozději do 2.3. Uveďte variabilní symbol , který zde uvidíte po přihlášení, jinak nelze platbu identifikovat! Do zprávy pro příjemce uveďte jméno vystavovatele.

Při platbě v hotovosti při přejímce nebo nutnosti telefonického ověření chybně uvedených údajů bude účtován příplatek 50,-Kč.

Storno přihlášek je možné pouze do data uzávěrky, přihláška bude přijata až po úhradě klecného.

Pokud neobdržíte potvrzení o přijetí do 3 dnů před výstavou, ověřte si prosím, zda jsme Vaši přihlášku dostali!


Veterinární podmínky a přejímka

Veterinární přejímka se koná oba dny od 8:00 do 9:00

Všechny vystavované kočky musí být v imunitě proti panleukopenii a komplexu kočičí rýmy podle druhu použité vakcíny, jejíž dobu platnosti uvádí vakcinující veterinární lékař v očkovacím průkazu, očkování nebo přeočkování musí být provedeno nejpozději 15 dnů před konáním výstavy. Kočky trvale chované v ČR nemusí být očkovány proti vzteklině. Všechny kočky musí být zdravé a bez parazitů, s ostříhanými drápky. Bílá zvířata musí mít atest, že nejsou hluchá.


Přihlášky a uzávěrka

Přihlašovat se lze od 6.2 do 2.3. nebo do naplnění kapacity sálu.

Prosím berte na vědomí, že předpokládáme menší počet koček než bývá obvyklé, abychom mohli prostor využít více pro diváky a propagaci přítomných koček a jednotlivých plemen.


Výstava TICA

Pokud se chcete přihlásit i na výstavu TICA a nevíte jak na to, napište na tento e-mail.

TICA výstava bude probíhat po oba dny ve stejném sále, můžete si ji vyzkoušet a nechat posoudit vaše kočky šesti mezinárodními posuzovateli každý den.

Více informací naleznete na stránce výstavy.


Letošní speciality a služby vystavovatelům

Všichni vystavovatelé mají k dispozici židle ke klecím a stolům a mohou mít zdarma uveden kontakt na jejich CHS v Průvodci výstavou. V neděli putovní pohár pro vítěze výstavy

Tradičně letos budou ocenění všichni mladí chovatelé, kteří budou vystavovat své kočky.


Kontakty
Přihlášky Monika Seidlová prihlasky@starshow.eu +420 724 333 324
Prodejci Lucie Šlancová prodejci@starshow.eu +420 773 550 255
Media a PR Vlastimil Jura v.jura@email.cz +420 777 864 884