Kočky Praha vás srdečně zvou na

Kočky Praha 2024

Mezinárodní propagační výstava koček

20. - 21. 4. 2024
Informace pro návštěvníky Výstava na facebooku

 Nová registrace

Místo konání
TOP Hotel Praha

Blažimská 1781/4
Praha 4 - Chodov
149 00
Hotel diplomat Mapa

Termín
Sobota 20. 4. 2024 9:30 - 17:00
Neděle 21. 4. 2024 9:30 - 16:00

O výstavě

Cílem naší výstavy je seznámení široké veřejnosti s plemeny koček a propagace chovu koček s průkazem původu. Proč se zúčastnit propagační výstavy? Tato výstava je zcela jiná než soutěžní výstavy. Je to výstava více otevřená směrem k návštěvníkům, na které nejde o soutěžení a tituly. Tato výstava se po mnoho let konala v hotelu Diplomat a od roku 2018 se koná v Top hotelu, v jeho reprezentativních prostorách největšího kongresového sálu v Praze. Výstava má dlouhodobě nejvyšší návštěvnost ze všech výstav v ČR, a proto věříme, že si svoje diváky najde i letos a že může být zajímavá i pro Vás.

Rádi byste návštěvníkům a veřejnosti dali vědět, jaké plemeno koček je to vaše, a proč je pro vás to NEJ? Chtěli byste zviditelnit váš chov a chovatelskou stanici? Máte, nebo budete mít v nejbližší době koťata, a chtěli byste to dát vědět? V rámci výstavy bude prostor pro všechny chovatelské stanice svoje kočky předvést a představit svoji chovatelskou stanici. Všechny kočky mohou mít údaje o majiteli nebo chovatelské stanici přímo u jména kočky v katalogu, a to zcela zdarma. Během obou dnů bude v sálech probíhat video prezentace plemen, kde i vaše kočky mohou být představeny.


Na naší výstavě vyhrávají všichni

Máte doma kočku, která si výstavy opravdu užívá? Nepotřebujete výstavní tituly, ale přesto se chcete pochlubit kočkou ve výstavní kondici? Je vaše kočka povahově naprosto výjimečná, ale neberete ji na výstavy, protože má drobnou estetickou chybičku? Chcete zažít pohodovou výstavu bez stresu z výsledku? Chcete se sejít s ostatními chovateli, zúčastnit se odborných přednášek, nakoupit chovatelské potřeby? Závěrem každého dne se koná soutěž jednotlivých plemen, o vítězích rozhodují diváci.

Na výstavě jsou vítány všechny kočky s PP a kastrované domácí kočky.


Přijďte, těšíme se na vás!


Klecné

Klecné je zdarma.

Každý vystavovatel dostane na místě výstavní balíček od partnerů výstavy v hodnotě přibližně 1000 Kč.


Přihlášky a uzávěrka

Přihlašovat se lze od 8.3. do 9.4. nebo do naplnění kapacity sálu.

Storno přihlášek je možné pouze do data uzávěrky.

Pokud neobdržíte potvrzení o přijetí do 3 dnů před výstavou, ověřte si prosím, zda jsme Vaši přihlášku dostali!


Veterinární podmínky a přejímka

Veterinární přejímka se koná oba dny od 7:30 do 9:00

Všechny vystavované kočky musí být v imunitě proti panleukopenii a komplexu kočičí rýmy podle druhu použité vakcíny, jejíž dobu platnosti uvádí vakcinující veterinární lékař v očkovacím průkazu, očkování nebo přeočkování musí být provedeno nejpozději 15 dnů před konáním výstavy. Kočky trvale chované v ČR nemusí být očkovány proti vzteklině. Všechny kočky musí být zdravé a bez parazitů. Bílá zvířata musí mít atest, že nejsou hluchá.


Letošní speciality a služby vystavovatelům

Každý vystavovatel obdrží dárkový balíček. Všichni vystavovatelé budou mít klecné zdarma, u klecí přistaveny židle, na několika místech v sále budou mít k dispozici dezinfekční prostředky a dále mohou mít zdarma uveden kontakt na jejich CHS v barevném Průvodci výstavou. V neděli bude návštěvnická soutěž o putovní pohár pro vítěze výstavy. V sobotu i neděli bude probíhat návštěvnická soutěž.

Tradičně letos budou ocenění všichni mladí chovatelé, kteří budou vystavovat své kočky.

V hotelu není bankomat, nejbližší je cca 400 m.


Kontakty
Přihlášky Markéta Šumpíková prihlasky@kockypraha.cz +420 603 887 929
Prodejci Eva Otavová kocky.praha.prodejci@email.cz +420 733 189 921
Media a PR Vlastimil Jura v.jura@email.cz +420 777 864 884
Přednášky Hana Horáková hana_horakova@volny.cz +420 724 075 679
Útulky Anežka Šrámková Anezkasramkova@seznam.cz